Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

organet

Kamioni përplas për vdekje 7 vjeçaren në Greqi, familja vendos që të dhurojë organet e vogëlushes për fëmijët e tjerë të sëmurë

Një 7 vjeçare është përplasur për vdekje nga një kamion në kryqëzimin e rrugëve Grigoriou Lambraki dhe Koutaisi në Nikaia të Greqisë.Ajo ishte duke...

Lajmet e fundit