Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

organet e vettingut

Kuvendi miraton me 118 vota PRO zgjatjen e mandatit për organet e Vettingut, asnjë nuk voton kundër

Kuvendi i Shqipëris ka miratuar me 118 vota pro, asnjë kundër dhe 4 abstenim për zgjatjen e mandatit për organet e Vettingut deri në...

Këshilli i Legjislacionit miraton raportin për zgjatjen e afateve të vettingut, socialistët votojnë PRO, në mbledhje mungojnë demokratët dhe LSI

Këshilli i legjislacionit i ka dhënë "dritën jeshile" raportit për zgjatjen e mandatit të organeve të vettingut. Me votat e socialistëve, sot është miratuar...

Socialistët votojnë PRO zgjatjes së mandatit të organeve të vettingut, Lindita Nikolla “këmbëngul” se do marrë dhe konsensusin e PD

Amendamenti kushtetues që parashikon zgjatjen me 36 muaj të afatit për funksionimin e organeve të vetingut, të Komisionit të Pavarur i Kualifikimit dhe Komisionerëve...

Lajmet e fundit