Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Orange

Sherri te “ORANGE”, Policia: Arrestohet një truprojë dhe procedon dy të tjerët, e pësojnë dhe turistët nga Londra; Dy pronarët e lokalit fshinë kamerat...

Një person është arrestuar dhe 9 shtetas të tjerë janë proceduar penalisht nga Policia e Sarandës, pas sherrit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në...

VIDEO: Sherr i madh te Club “ORANGE” në Sarandë, truprojat e lokalit gjakosin turistët e huaj, Policia bën “sehir”

Një sherr i madh ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Sarandë, në Clubin e njohur “ORANGE”, shkruan newsbomb.al. Lokali...

“Q*a ropt; Bjeri ore, bjeri mos e lër”, VIDEO e të shtënave te “ORANGE” në Sarandë: Breshëri kallashnikovi dhe pistolete tmerrojnë turistët

Newsbomb.al siguron videon e sherrit që degjeneroi me përdorimin e armëve të zjarrit në Sarandë, ku i plagosur mbeti biznesmeni dhe pronari i Club...

Roja i sigurisë i nxori nga Clubi, zbardhet motivi i plagosjes në Sarandë: Tre tepelensit u kthyen dhe bën “shoshë me plumba” ORANGE-n, pronari...

Redjan Hadëri, një prej autorëve të dyshuar të plagosojes me armë zjarri në Sarandë, në orët e para të mëngjesit të djeshëm, është arrestuar...

Të armatosur dhe me maska, FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në rrugët e Sarandës, kërkojnë tre tepelensit që plagosën pronarin e “ORANGE” (FOTO)

Forcat e Ndërjyrjes së Shpejt dhe Shqiponjat janë duke zhvilluar kontrolle të shumta në Sarandë, për kapjen e tre autorëve të plagosjes së biznesmenit...

FOTO: Këta janë dy nga autorët e plagosjes në Sarandë, qëlluan Spiro Iljadhin e “ORANGE” dhe turistin shqiptaro-amerikan

Newsbomb.al siguron fotot e dy prej atuorëve të dyshuar të plagosjes së pronarit të Club “ORANGE” në Sarandë, dhe të një turisti nga Tirana,...

Të shtënat me armë në Sarandë, i plagosur është pronari i Club “ORANGE” dhe një pushues nga Tirana (FOTO-DETAJE)

Spiro Iljadhi, është 35 vjeçari që ka mbetur i plagosur në Sarandë, si pasojë e të shtënave me armë zjarri që janë regjistruar pas...

Gara në ‘Euro2016’, çfarë duhet të bëjnë shqiptarët që Kulla Eiffel të ndriçohet kuq e zi

Në kampionatin europian që ngre siparin më 10 qershor, nuk do të kërkohet vetëm mbështetja e tifozëve shqiptarë që do të jenë të pranishëm...

Lajmet e fundit