Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

ora policore

Anëtari i Komitetit të Ekspertëve pro lehtësimit të masave: Të shtyhet ora policore dhe maskat të mos jenë të detyrueshme në mjediset e jashtme

Anëtari i Komitetit Teknik të Ekspertëve, Alban Ylli, ka thënë ditën e sotme se ka ardhur koha që të ketë lehtësim masash anti-COVID.Në një...

Rama telefonon ministren e Arsimit, ajo i bën kërkesën e papritur, kryeministri: I kam bërë shkresë Komitetit Teknik, të shohim ç’do thonë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama vijon teknikën e tij të përditshme, duke telefonuar kandidatët për deputetë në zona të ndryshme të Shqipërisë, për t’i pyetur lidhur...

Fermerët e Moravës ‘zënë ngushtë’ Edi Ramën, i kërkojnë zgjatjen e orës policore, kryeministri: Komiteti nuk më pyet mua, po do jua heqim juve...

Kryeminsitri Edi Rama është takuar sot me fermerët e Moravës, ku është njohur me problematikat dhe kërkesat e tyre. Ata i kanë kërkuar Ramës...

Vëzhgim i Newsbomb/ Nis karantina, zbrazet Tirana, bulevardi ‘blindohet’ me policë (FOTO)

Sonte në orën 22:00 ka nisur ora policore, ose ndryshe karantina e dytë për Shqipërinë, por e pjesshme, pasi do të jetë funksionale deri...

Lajmet e fundit