Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

ora policore

Rikthehen gjobat për orën policore, 28 vjeçari-pronar i lokalit në Durrës ndëshkohet me 10 milion lekë se kishte muzikë pas orës 22.00

Një 28 vjeçar është proceduar penalisht nga Policia, pasi është konstatuar duke vijuar aktivitetin me muzikë në lokalin që menaxhonte në zonën e plazhit,...

Quajti policët “barkderra’, Pjerin Ndreu kërkon ndjesë: Ishim në një darkë zyrtare, ata ndërhynë me dhunë, reagimi ishte emocinal

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, në një intervistë ka folur për ngjarjen që bëri bujë, ku u shfaq në një përplasje me...

Jeni informuar për masat e reja?! Hyjnë në fuqi sot në gjithë Shqipërinë: Nga ora policore, te diskot dhe tifozët në stadiume

Nga sot, në Shqipëri hyjnë në fuqi masat e reja në kuadër të pandemisë së shkaktuar nga Covid-19. Ndërt to, është dhe ora policore...

Mos harroni! Nesër ndryshon ora policore në Shqipëri. Cilat janë masat e reja që hyjnë në fuqi

Nesër ora policore do të shtyhet me 1 orë, pra nga 23:00 do të bëhet 00:00 deri në 06:00 të mëngjesit. Gjithashtu nga nesër...

Pas ndalimeve të djeshme në Sarandë, një qytetar me emër dhe mbiemër s’ka frikë, reagon me forcë: Shefi i komisariatit i veçon njerëzit “disa...

Një qytetar ka dënuar me forcë aktin e policisë pas ndalimeve të bëra në Sarandë, ku uniformat blu me dhunë kanë shoqëruar në komisariat...

Mbanin lokalet hapur pas orës policore, gjobiten me 20 milion lek dy administratorët në Durrës, njëri nuk i hapi derën Policisë

Dy administratorë lokalesh në Durrës janë gjobitur me 20 milion lek të vjetra pasi, janë konstatuar nga Policia teksa mbanin lokalet hapur pas orës...

Edhe Kosova lehtëson masat anti-Covid, hiqet ora policore, qytetarët do të lëvizin pa maskë në rrugë

Qeveria e Kosovës ka miratuar sot lehtësimin e masave të reja anti- Covid-19. Në kuadër të këtyre masave është vendosur heqja e orës policore,...

Komiteti vendos MASAT E REJA: Zgjatet ora policore, diskot mbeten të mbyllura; grumbullimet lejohen deri në 50 persona, tifozët kthehen në stadiume

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka lajmëruar pajk më parë masat e reja anti-Covid, në bazë të përmirësimit të situatë epidemiologjike në vend, raporton newsbomb.al....

A do të hiqet ora policore? Manastirliu: Duhet t’i besojmë Komitetit të Ekspertëve, mund të kemi lehtësim të masave nëse…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka folur ditën e sotme për situatën e pandemisë në vendin tonë.E pyetur në emisionin “Kjo Javë” nëse do...

Brataj dhe Pipero “lumturojnë” qytetarët: Komiteti do të rishikojë orën policore, maskat nuk do mbahen në ambiente të hapura

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka folur sot për situatën pandemike në vendin tonë. Lidhur me orën policore e cila është 22:00-06:00, Brataj...

Lajmet e fundit