Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

opinioni ppublik

Sondazhi: Ndërkombëtarët dhe institucionet fetare, më të besueshmit për shqiptarët, bie besimi te policia dhe mjekët, politikanët dhe gjykatësit në fund të renditjes

Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësi ka publikuar sondazhin e opinionit publik për Besimin në Qeverisje për vitin 2020 në Shqipëri. Në raportin e këtij sondazhi...

Lajmet e fundit