Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

operatoret turistike

Vijon vaksinimi në masiv në vend; kategoria që do të marrë dozën e parë nga e hëna

Vijon procesi i vaksinimit në të gjithë vendin kundër Covid-19. Në Kamëz procesin sot e ndjekur nga afër edhe kryeministri Edi Rama me ministren...

‘Hiq kufizimet që të hapim plazhet’, Operatorët turistikë letër Ramës: Duam paketë të dedikuar, turistët janë të gatshëm të vijnë që në 1 qershor

Unioni turistik shqiptar i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama një letër ku i kërkon që të lehtësojë sa më parë msat ndaj COVID-19, ndërsa...

Operatorët turistikë letër me 6 pika Ramës, kërkojnë ndihmë për të mos falimentuar

Operatorët turistikë, të përfaqësuar nga Shoqata e Industrisë së Turizmit STI, me qendër në Sarandë dhe disa shoqata të tjera të kësaj fushe ne...

Lajmet e fundit