Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Operacioni special te Komuna e Parisit, Artan Hoxha jep detaje: Kishte informacion për përplasje, ja kë po kërkonin në të vërtetë

Operacioni special te Komuna e Parisit, Artan Hoxha jep detaje: Kishte informacion për përplasje, ja kë po kërkonin në të vërtetë

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për operacionin special të zhvilluar dy ditë më parë nga RENEA dhe FNSH te Komuna...

Lajmet e fundit