Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

operacioni shpirti

GJKKO jep masat për të arrestuarit e operacionit “Shpirti”, 14 lihen në burg, ja çfarë u vendos për prokurorin Maksim Sota dhe ish-zv.drejtorin e...

Gjykata e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka lënë të pandryshuar masën e sigurisë te dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë...

Paralajmëron Shkëlqim Hajdari: SPAK dhe prokurorët italianë kanë në dorë dosje të tjera, prisni e do shihni çdo javë do ndëshkohen zyrtarë

Ish-prokurori i cili ka shërbyer për dosjen e ngjarjes së rëndë të 21 janarit, Shkëlqim Hajdari ka paralajmëruar ndëshime të tjera për kontigjentë kriminalë...

“Ilirjani kontrollonte tokën, ujin e kishte Festim ‘kokë-lopa’. U jepnim 30 mijë euro”

Detaje nga dosja e SPAK për operacionin “Shpirti” / Elton Qyno …Ilirjan Balla, kontrollonte tokën ndërsa Festim Lelaj në cilësinë e drejtorit të Kufirit në...

Pritet të jepen masat, asnjë nga 28 të arrestuarit e “Shpirtit” nuk pranon akuzat

Prokurori i Vlorës, Maksim Sota, i arrestuar në kuadër të operacionit masiv “Shpirti”, është i fundit në radhë që mohon akuzat e ngritura mbi...

Ç’lidhje ke me trafikantin e drogës? Flet prokurori Sota i arrestuar nga SPAK: I shkoja te lokali në Vlorë, me të tjerët s’kam lidhje!

Prokurori Maksim Sota, një nga të shënjestruarit e SPAK dhe i akuzuar për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ka folur për Oranews lidhur me operacionin...

Operacioni “Shpirti”, zbardhen emrat e dy të penduarve të drejtësisë që “tradhëtuan” grupin, një prej tyre ka që në 2019 që bashkëpunon me policinë

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me Mega-operacionin e koduar “Shpirti”, në kuadër të të cilit u arrestuan 28 persona vetëm në Shqipëri...

Dalin PAMJET e operacionit “SHPIRTI”: 200 forca RENEA e FNSH prangosin kokat e TRAFIKUT TË DROGËS (FOTOT e të ARRESTUARVE)

Rreth 200 forca policore përfshi ato të RENEA dhe FNSH janë angazhuar në super-aksionin e madh të koduar “Shpirti” për goditjen e një grupi...

Operacioni i koduar “SHPIRTI”, dalin PAMJET: Policia dhe Antimafia arrestojnë 38 persona në Tiranë dhe Itali, koordinohej nga Eurojust në Holandë

Një operacion i madh që lidhet me luftën kundër drogës, korrupsionit dhe pastrimit të parave është koordinuar nga sektori i Antimafias në Itali dhe...

Lajmet e fundit