Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

operacioni pusher

Përfundon operacioni “Pusher”, 244 në pranga, 19 kg kokainë, heroinë dhe kanabis

Plot 244 persona janë arrestuar në të gjithë Italinë në përfundim të operacionit të koduar “Pusher” për goditjen e trafikut të drogës. ...

Lajmet e fundit