Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

operacioni limit

Drogë dhe emigrantë të paligjshëm, Gjykata dënon 15 të arrestuarit e operacionit “LIMIT”, 110 vite burg në total (EMRAT)

Gjykata e Posaçme ka dhënë në total 110 vite burg për 15 persona të arrestuar në kuadër të operacionit "LIMIT", i zhvilluar dy vite...

Lajmet e fundit