Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

operacioni i SPAK

Operacioni i SPAK me Antimafian, PAMJET nga Italia: Mjekët jepnin receta urgjente të rreme, që shqiptarët të iknin në Milano (EMRAT)

Mediat italiane publikojnë pamjet e operacionit të zhvilluar nga Prokuroria Speciale dhe Antimafia e Milanos, për goditjen e një rrjeti kriminal që merrej me...

“Goditja e SPAK për t’u përgëzuar” Alibeaj:  Nuk u arrestuan të gjithë personat, operacioni u dekonspirua nga pushtetarët e lidhur me bandat

Kreu i Grupit Parlametar, Enkelejd Alibeaj ka reaguar për operacionin e SPAK dhe Policisë së Shtetit, ku u arrestuan 18 persona. Alibeaj tha se është...

SPAK zbardh operacionin: Kemi arrestuar 42 persona, 3 vite hetime dhe 5 grupe kriminale të shkatërruara! Në pranga dhe policë

Prokuroria Speciale zbardh operacionin e nisur mëngjesin e sotëm dhe bën me dije se janë prerë 42 urdhër-arreste dhe për këta persona është caktuara...

EMRAT: Këta janë 18 personat që akuzohen si trafikantë emigrantësh, u prangosën gjatë operacionit të SPAK me Italinë dhe Greqinë

18 shtetas shqiptarë dhe të huaj kanë rënë në prangat e policisë shqiptare gjatë orëve të fundit, pasi akuzohen se janë pjesë e 4...

Kryebashkiaku, zyrtarë dhe biznesmenë, KUSH janë 11 të arrestuarit e SPAK, abuzuan me tenderin e kanalit ujitës, me vlerë 24 milionë lekë

11 persona kanë rënë në pranga në Lushnje pasi Prokuroria Speciale SPAK ka firmosur urdhër-arreste për ta. Forcat Speciale RENEA dhe tre furgonë të FNSH-së...

Lajmet e fundit