Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

operacione

U tha se u mbyllën sallat e operacionit, reagon Spitali i Traumës: Lajm i pavërtetë, aktualisht po zhvillohen ndërhyrjet e planifikuara

Spitali i Universitetit të Traumës ka reaguar menjëherë pas publikimit të lajmit nga “News24”, se sallat e operacionit në spitalin e Traumës janë mbyllur,...

Mjekët braktisin sallat e operacioneve në Spitalin e Trumës: Janë të ndotura, pacientët nuk do të mund të operohen

Sallat e operacioneve në spitalin e Traumës janë mbyllur. Burime për “News24”bëjnë me dije se shkak është bërë ndotja e sallave. Ato do të qëndrojnë...

Policia kontrolle në disa qytete, në “shënjestër” personat e shumëkërkuar të “Plumbit të Artë”

Policia ka zhvilluar operacione “blic” në disa qytete për të bërë të mundur arrestimin e personave të shpallur në kërkim. Burime për media bëjnë me...

Policia e Shtetit bën bilancin e javës: U kryen 23 operacione, arrestuam 123 persona

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e kësaj jave, ku njofton se janë arrestuar 123 persona, 266 janë proceduar penalisht dhe 17 janë shpallur...

“Shikoni fytyrën tuaj”, Dafina Zeqiri iu kthehet keq komentuesve që e akuzuan për ndërhyrje plastike

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është komentuar së fundmi për ndërhyrjet plastike. Ajo postoi më herët disa selfie në rrjetet sociale, ku shfaqej pa “make-up”...

Nano dhe Roman nënshkruajnë marrëveshjen: Policia Shqiptare dhe ajo Gjermane do bëjnë operacione të përbashkëta

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, vijon takimet me zyrtarët më të lartë të Policisë Federale të Gjermanisë, të cilat kanë si qëllim...

Operacione në Vlorë dhe Sarandë, 5 të arrestuar (DETAJE)

Pesë persona janë arrestuar gjët 24 orëve të fundit nga Policia e Vlorës dhe e Sarandës. Të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale....

MJEKËT heronj të QSUT, arrijnë shifrën rekord: 865 operacione në zemër

Këta janë heronjtë e heshtur të bluzave të bardha.   Shërbimi i kardiokirurgjisë QSUT në këtë fund vit në datë 29...

Tre operacione antidrogë në Greqi, arrestohen 3 të rinj shqiptarë

Policia greke ka goditur disa raste të trafikimit të lëndëve narkotike që hyjnë në territorin grek nga Shqipëria. Në pranga janë...

Forcat Speciale kontrolle të befasishme në Elbasan

Forcat Speciale po zhvillojnë kontrolle të befasishme në Elbasan. Sipas Report Tv, aksioni ka nisur pak minuta më parë. Operacioni...

Lajmet e fundit