Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

operacione plastike

VIDEO/ Beniada flet për operacionin plastik të Beatrixit: Nuk ja kanë bërë mirë të shkretës…

Banorët e Big Brother Vip kanë folur së fundmi për operacionet plasitike. Beniada është shprehur për operacionin plastik të Beatrixit në gjoks se nuk ia...

Mos e besoni po deshët! Ju prezantojmë me Wanda Narën para operacioneve plastike

Wanda Nara është një ndër femrat më seksi dhe një nga bashkëshortet më tërheqëse të futbollistëve. E lakuar shpesh herë për format bombastike që ka...

“Më puth b*thën e bardhë”, Britney Spears pozon “topless” dhe flet kundër operacioneve plastike: Më mirë të hidhem nga një shkëmb sesa…

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears është shumë e dashur për publikun, jo vetëm për sukseset, por dhe për karakterin e saj. Së fundmi këngëtarja...

Pas Adelinës as bashkëshorti nuk i shpëton operacioneve plastike, bën ndryshimin drastik

Adelina Tahiri ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.  E përkëdhelur nga bashkëshorti I saj, Serjoza Markov, Adelina ka pritur këtë ditë e rrethuar...

E akuzojnë për operacione plastike, Flaka Krelani sqaron njëherë e mire: Sillni doktorin…

Flaka Krelani është një nga këngëtaret që me zërin unik ka bërë për vete shumë fansa. Mirëpo Flaka është komentuar shpesh...

Operacione plastike në fytyrë? Nevina Shtylla flet troç: Të ndihmojnë të ndihesh mirë me veten

Ashtu si shumë personazhe të njohur edhe moderatorja Nevina Shtylla është akuzuar për operacione plastike. Së fundmi Nevina është bërë pjesë...

Lajmet e fundit