Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

operacionalja

I dënuar me 17 vite burg, durrsaku me 4 emra prangoset nga Operacionalja, do të ekstradohet në Itali

Mustafa Shullani, gjithashtu mbajtës i tre identiteteve të tjera: Hasan Shullani, Ferdinand Behari dhe Faje Shullani, është arrestuar nga Forca Operacionale në Durrës dhe...

Mbante 1.6 ton hashash në shtëpinë në Itali, Operacionalja prangos në Vlorë 27 vjeçarin e shumëkërkuar (EMRI)

Abaz Mamo, i shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe i dënuar nga autoritetet në Itali me 3.6 vite burg, është arrestuar sot nga Forca Operacionale...

Prangosja e turkut që u arratis me miliarda dollarë kriptomonedha, Operacionalja e lokalizoi me dy shqiptarët në Palasë (EMRAT)

Arratia e turkut Faruk Fetih Ozer, ditën e sotme mori fund pasi ai ra në prangat e Forcave Operacionale. Bosi i kriptomonedhave i cili...

Operacionalja kontrolle për persona me armë, “skanohen” edhe makinat për drogë

Efektivë të Forcës Operacionale, Shqiponjave dhe Policisë Rrugore të Tiranës, kanë dalë mbrëmjen e sotme në rrugët e kryeqytetit, në kuadër të planit të...

Policia reagon për përplasjen në Durrës: Është plagosur një agjent i Operacionales, kemi kapur shoferin e armatosur (VIDEO E NDJEKJES)

Personi i cili përplasi agjentët e Operacionales në Durrës është arrestuar. Blutë e qytetit bregdetar në njoftimin zyrtar, sqarojnë se bëhet fjalë për shtetasin...

Në krah të kundërt në Currila, shoferi me “Range Rover” merr përpara agjentët e Operacionales, njëri në gjendje kritike për jetën

Ndryshon dinamika e ngjarjes në Durrës, ku fillimisht raportuam se bëhej fjalë për shkëmbim zjarri nga dy mjete në lëvizje. Bëhet me dije se...

Operacionalja prangos 50 vjeçarin në Librazhd, i zbulojnë një parcelë me hashash dhe 4 thasë me drogë (VIDEO)

Thoma Karamuça, një 50 vjeçar nga fshati Babje i Librazhdit, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia. Atij i janë kapur katër thasë...

Krimet e Rënda e dënuan me 10 vite burg, prangoset Alfred Mikeli: “I forti” që u dha 10.000 euro efektivëve të Operacionales, ata “humbën...

Alfred Mikeli, një 45 vjeçar nga Tirana, është arrestuar nga Policia në fshatin Qerret të Kavajës, shkruan newsbomb.al. Ky shtetas është dënuar me 10...

FNSH dhe Operacionalja “krehin” Krujën për tre ditë, qindra sera, shtëpi të braktisura e tunele; Zbulohet parcela me kanabis (PAMJET)

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt ndodhen prej tre ditësh ën zonën e Krujës, ku kanë nisur një operacion të gjerë për zbulimin dhe asgjësimin...

Mijëra fara hashashi dhe municion luftarak, Operacionalja prangos 20 vjeçarin në Elbasan (EMRI)

Një 20 vjeçar është arrestuar nga Policia ën Elbasan, pasi nga kontrolli që është bërë në shtëpinë e tij janë gjetur mijëra fara kanabisi,...

Lajmet e fundit