Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

operacion

Operacion i madh në Shkodër, ndalohen 150 operatorë, mashtronin shtetasit e huaj për para në call center

Një operacion i madh është duke u zhvilluar në qytetin e Shkodrës nga Prokuroria dhe Policia, ku deri tani bëhet me dije se janë...

Arjan Konomi pëson aksident, futet me urgjencë në operacion, rrezikon të humbasë krahun

Gazetari Arjan Konomi, ka pësuar një aksident teksa po qëndron në Jordani.  Si pasojë, ai iu nënshtrua një operacioni emergjent. Lajmin e ka bërë me...

Boris Johnson shtrohet me urgjencë në spital, çfarë ndodhi me kryeministrin britanik?

Kryeministri britanik Boris Johnson është shtruar me urgjencë në spital. Mediet e huaja shkruajnë se Johnson iu nënshtrua një operacioni, ndërsa lajmi u bë...

Policia nxjerr pamjet e operacionit “Syri i Sheganit”: Ja momenti i arrestimit të grabitësve të bankës në Koplik, RENEA gjen armën e përdorur në...

Policia ka publikuar pamjet nga megaoperacioni policor i koduar “Syri i Sheganit”, ku u arrestuan 9 shtetas, procedohen penalisht 3 shtetas dhe shpallet në...

Mediat turke: Vjosa Osmani u operua në Antalia për të hequr kilogramët e tepërt

Mediat turke shkruajnë se presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i është nënshtruar një operacioni në Antalia të Turiqë. Në shkrimin e “Hurriyet” thuhet se Osmani...

Mediat e huaja: Vladimir Putin do t’i nënshtrohet operacionit për të hequr tumorin në bark

Presidenti rus Vladimir Putin pritet t'i nënshtrohet një operacioni për heqjen e tumori në bark,  sipas një burimi të Kremlinit të cituar nga një...

Operacion antidrogë në Mitrovicë: Dyshohet se të arrestuarit janë nga Shqipëria, edhe lënda narkotike

Një operacion antidrogë është duke u zhvilluar nga Policia e Kosovës në Mitrovicën e Jugut. Paraprakisht bëhet me dije se deri tani 4 persona...

Operacioni i madh në Tiranë, Prokuroria firmos 22 urdhër-arreste, ekzekutohen 14-të

Një operacion i madh i drejtuar nga Prokuroria e Tiranës është duke u zhvilluar në këto momente në kryeqytet. Mësohet se organi i akuzës...

SPAK dhe AMP operacion të madh në Vërmicë, pritet arrestimi i 60 policëve, 20 nga Kosova dhe 40 nga Shqipëria

Prokuroria Speciale SPAK dhe Agjencia e Mbikqyrjes Policore janë duke zhvilluar një operacion të përbashkët me autoritetet homologe në Kosovë, për arrestimin e shumë...

Operacion antidrogë në Fushë Krujë, gjenden qindra rrënjë kanabis në një serë

Një operacion antidrogë është duke u zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure në zonën e Fushë-Krujës. Deri tani raportohet se dy persona janë shoqëruar...

Lajmet e fundit