Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

operacion

Policia nxjerr pamjet e operacionit “Syri i Sheganit”: Ja momenti i arrestimit të grabitësve të bankës në Koplik, RENEA gjen armën e përdorur në...

Policia ka publikuar pamjet nga megaoperacioni policor i koduar “Syri i Sheganit”, ku u arrestuan 9 shtetas, procedohen penalisht 3 shtetas dhe shpallet në...

Mediat turke: Vjosa Osmani u operua në Antalia për të hequr kilogramët e tepërt

Mediat turke shkruajnë se presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i është nënshtruar një operacioni në Antalia të Turiqë. Në shkrimin e “Hurriyet” thuhet se Osmani...

Mediat e huaja: Vladimir Putin do t’i nënshtrohet operacionit për të hequr tumorin në bark

Presidenti rus Vladimir Putin pritet t'i nënshtrohet një operacioni për heqjen e tumori në bark,  sipas një burimi të Kremlinit të cituar nga një...

Operacion antidrogë në Mitrovicë: Dyshohet se të arrestuarit janë nga Shqipëria, edhe lënda narkotike

Një operacion antidrogë është duke u zhvilluar nga Policia e Kosovës në Mitrovicën e Jugut. Paraprakisht bëhet me dije se deri tani 4 persona...

Operacioni i madh në Tiranë, Prokuroria firmos 22 urdhër-arreste, ekzekutohen 14-të

Një operacion i madh i drejtuar nga Prokuroria e Tiranës është duke u zhvilluar në këto momente në kryeqytet. Mësohet se organi i akuzës...

SPAK dhe AMP operacion të madh në Vërmicë, pritet arrestimi i 60 policëve, 20 nga Kosova dhe 40 nga Shqipëria

Prokuroria Speciale SPAK dhe Agjencia e Mbikqyrjes Policore janë duke zhvilluar një operacion të përbashkët me autoritetet homologe në Kosovë, për arrestimin e shumë...

Operacion antidrogë në Fushë Krujë, gjenden qindra rrënjë kanabis në një serë

Një operacion antidrogë është duke u zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure në zonën e Fushë-Krujës. Deri tani raportohet se dy persona janë shoqëruar...

Policia zbardh operacionin në call center: Janë zbuluar pronarët e “BLU ENERGY CALL”, 15 të arrestuar, erdhën dhe prokurorë nga Gjermania

Pesëmbëdhjetë persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, 35 janë procedura në gjendje të lirë dhe 21 të tjerë janë shpallur në kërkim. Prokurorët...

“I arrestuari u hodh nga kati i 3-të”, detaje të reja nga “shtëpia e barit”, 32 vjeçari i punësuar nga një grup kriminal (EMRI)

Detaje të reja janë zbuluar, lidhur me operacionin e finalizuar një ditë më parë nga Policia e Tiranës, ku u arrestua 32-vjecari Ermir Nasi....

SPAK operacion në call centera? Arrestohen mbi 20 operatorë dhe menaxherë të “forex”, u morën miliona euro gjermanëve

Mbi 20 operatorë call centeri të "forex" dhe menaxherë të tyre janë arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Durrësit. Burimet bëjnë me dije se...


Lajmet e fundit