Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

operacion

I kthyen tokat në paracela hashashi, Policia operacion në fshatrat e Krujës, 6 të arrestuar, 1 në kërkim (EMRAT)

6 persona kanë rënë në prangat e Policisë në Krujë, pasi tokat në pronësi të tyre i kishin kthyer në paracela të mbjella me...

“Trinomi” vë në pranga dy të rinjtë nga Lushnja, një i tretë në kërkim; vepronin si grup kriminal, shisnin drogë në Durrës e Tiranë

Dy të rinj nga Lushnja janë arrestuar nga Policia dhe një tjetër është shpallur në kërkim, në kuadër të operacionit të koduar “Trinomi”. Ky...

Arrestohen dhe 6 persona të tjerë për tentativën e kultivimit të drogës në Gjoçaj, 2 u prangosën dje

6 persona të tjerë kanë rënë në prangat e Policisë së Dibrës, në vazhdimqësi të operacionit të koduar “Gjoçaj”, ku më herët janë arrestuar...

VIDEO: Këmbësorët shikojnë të habitur, RENEA operacion te Liqeni i Tiranës??

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, ka shkaktuar reagimin e banorëve të kryeqytetit dhe përdoruesve të rrjeteve sociale.Në këtë video të siguruar...

Sekuestrohet 1 kg heroinë në Tiranë, në pranga organizatori dhe 2 të tjerë! Si u kapën teksa do i shisnin drogë dy të rinjve...

Shpërndanin heroinë në zonë e Alliasit në Tiranë, vihen në pranga tre persona, një shpallet në kërkim dhe një tjetër procedohet në gjendje të...

Drogoi, përdhunoi dhe i vuri tritol 17-vjeçares në Fushë Krujë, arrestohet i riu, pjesë e bandës së prostitucionit (DETAJE-VIDEO)

Arrestohet një 23 vjeçar në Tiranë i kërkuar për shfrytëzim prostitucioni. Në flagrancë u kap Alket Brata 23 vjeç, banues në...

Policia jep detaje nga operacioni në Elbasan, çfarë i gjetën në shtëpi 33 vjeçarit të arrestuar që në 2018-ën dhunoi Shefin e Policisë (E...

Policia zbardh detaje nga operacioni i zhvilluar në Elbasan ku ka rënë në pranga Ervis Daka, 33 vjeç, një emër i njohur për policinë....

Aksioni i madh antidrogë, policia zbardh operacionin: 19 të arrestuar, mes tyre vëllai i kryebashkiakut dhe 2 oficerë (DETAJET-VIDEO)

Policia ka zbardhur detajet e plota të operacionit antidrogë i shtrirë në disa qytete të vendit, ku janë arrestuar 19 persona, mes tyre vëllai i...

Detaje nga operacioni në Ksamil, arrestohet pronari i ndërtesës dhe inspektori i IKMT-së së Tiranës që i mori 5 mijë euro, iu gjetën doza...

Dalin detaje të reja nga operacioni i ditës së djeshme në Ksamil ku janë shoqëruar 7 persona, mes të cilëve 5 janë punonjës të...

Kryhet me sukses operacioni i rrallë në Kosovë, i shpëtohet jeta 70 vjeçares

Një operacion i rrallë është kryer me sukses në Klinikën e Radiologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Për herë të...

Lajmet e fundit