Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

operacion

SHÇBA detaje për operacionin ANTIDROGË: Grupi drejtohej nga speciali i RENEAS Rael Luli, ja në cilat ZONA të Tiranës shpërndahej KOKAINA

Rael Luli, efektivi 27 vjeçar i Forcave Speciale RENEA dyshohet se qëndronte në krye të grupit që shpërndante kokainë në disa zona të Tiranës,...

Policia operacion ANTIDROGË në Tiranë, efektivët arrestojnë kolegun e tyre të RENEAS, në pranga edhe 4 trafikantë (EMRI)

Një efektivë i Forcave Speciale ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës, gjatë një operacioni antidrogë që është zhvilluar mbrëmjen e sotme në...

Policia zbarkon në Kaninë të Vlorës, zbulohen sera me kanabis; kontrolle nëpër shtëpi dhe disa të shoqëruar

Forca të shumta policie janë duke zhvilluar aktualisht një operacion blic në zonën e Kaninës, në Vlorë. Mësohet se Blutë e qytetit bregdetar kanë...

Forcat Speciale nga Tirana mësyjnë në lokalin e një personi me precedent në Rrëshen, operacioni i dytë në pak ditë, 20 të shoqëruar

Forcat Speciale nga Tirana janë duke zhvilluar një operacion blic në Rrëshen, në lokalin e një personi me precedent penal. Operacioni është duke u...

EMRAT/Policia njoftim zyrtar për operacionin e SPAK në Kadastrën e Tiranës: Janë arrestuar 3 persona dhe është shpallur në kërkim 1 tjetër, pezullohet punonjësi...

Policia ka dhënë detaje për operacionin e SPAK në Kadastrën e Tiranës, ku u arrestuan 3 persona për “shperdorim detyre”. Në pranga kanë rënë Gazmend...

Iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, ja si është gjendja shëndetësore e Papa Françeskut

Ndërhyrja kirurgjikale e Papa Françeskut është realizuar me sukses dhe ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas informacioneve zyrtare bëhet e ditur se ai ndodhet...

Operacion i madh nga Antimafia italiane në Shqipëri dhe disa shtete, lëshohen 38 urdhër-arreste, miliona euro pasuri të sekuestruara (DETAJE)

Një operacion i madh që lidhet me luftën kundër drogës, korrupsionit dhe pastrimit të parave është koordinuar nga sektori i Antimafias në Itali dhe...

Drejtorët Veliu, Vocaj dhe Loka në fushat e Niklës, Forcat Speciale djegin hashashin e kapur në mes të fshatit (FOTO-VIDEO)

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

31 vjeçari në burg në Angli, Policia i sekuestron 500.000 dollarë pasuri në Tiranë, në shtëpi iu kapën 363.000 paund britanik (EMRI-DETAJE NGA OPERACIONI)

500.000 dollarë pasuri në pronësi të një 31 vjeçari shqiptar të arrestuar aktualisht në Britaninë e Madhe janë sekuestruar nga Policia e Tiranës. Newsbomb.al...

I kthyen tokat në paracela hashashi, Policia operacion në fshatrat e Krujës, 6 të arrestuar, 1 në kërkim (EMRAT)

6 persona kanë rënë në prangat e Policisë në Krujë, pasi tokat në pronësi të tyre i kishin kthyer në paracela të mbjella me...

Lajmet e fundit