Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

operacion

Finalizohet operacioni “Summer 2017”, arrestohen dy të rinjtë, njëri i shpallur në kërkim

Ditën e djeshme, Shërbimet e Komisariatit të Policisë Kavajë kanë finalizuar operacionin "Summer 2017” duke bërë të mundur arrestimin e shtetasit Fatjon Lila, 34...

Operohet nga tëmthi, vdes në spital 64-vjeçari nga Lushnja

Një 64-vjeçar nga Lushnja ka ndërruar jetë një ditë më parë në spitalin e Beratit, ku i ishte nënshtruar operacionit në tëmth. ...

Operacion nga ajri, deti dhe nga toka i Policisë së Shtetit, monitorohet nga Haki Çako (VIDEO)

Një operacion masiv antikanabis në shkallë vendi po zhvillohet nga Policia e Shtetit, monitoruar nga drejtori Haki Çako. Operacioni po zhvillohet...

Lajmet e fundit