Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

operacion

Operohet nga tëmthi, vdes në spital 64-vjeçari nga Lushnja

Një 64-vjeçar nga Lushnja ka ndërruar jetë një ditë më parë në spitalin e Beratit, ku i ishte nënshtruar operacionit në tëmth. ...

Operacion nga ajri, deti dhe nga toka i Policisë së Shtetit, monitorohet nga Haki Çako (VIDEO)

Një operacion masiv antikanabis në shkallë vendi po zhvillohet nga Policia e Shtetit, monitoruar nga drejtori Haki Çako. Operacioni po zhvillohet...


Lajmet e fundit