Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

operacion

MEGA-OPERACION ANTI DROGË: Kapen dy shqiptarë me 600 kile kanabis në Itali

MEGA-OPERACION ANTI DROGË-Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarët H.R dhe D.B si dhe ka sekuestruar 21 pako që përmbanin 600 kile kanabis në Itali. ...

Shkatërrohet banda gjigante e drogës në Itali, arrestohen 33 persona, mes tyre 6 shqiptarë

Policia italiane ka shkatërruar bandën kriminale të trafikut të lëndëve narkotike të lloit kokainë, marijuanë dhe hashash, duke vënë në pranga 33 persona, 27...

Terrorizuan bizneset në Shkodër, arrestohen edhe 2 gjobvënës të grupit të rrezikshëm (EMRAT dhe VIDEO)

Vijon operacioni “Illegall Bills” për arrestimin e grupit kriminal të cilët kanosnin biznese për marrjen e pasurisë duke iu vendosur gjoba. ...

18 vjet pas operacionit mjekët i gjejnë gërshërën në stomak

Një 54 vjeçar ka jetuar gati dy dekada me gërshërën në stomak, që mesa duket ia kishin harruar në gjatë një operacioni 18 vite...

Operacion në orët e mbrëmjes kundër njerëzve të ISIS në Shqipëri, 4 persona të ndaluar dhe 16 të shoqëruar në polici (Detajet)

Mbrëmjen e djeshme në kuadër të një operacioni rajonal Antiterror të zhvilluar në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni nga strukturat e specializuara të luftës kundër...

Lajmet e fundit