Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

operacion

Vrasja e nënkomisarit Saimir Hoxha, SPAK zbarkon në Lezhë, shkatërrohet grupi kriminal, 20 të arrestuar, ka dhe policë (EMRAT)

Një opperacion i madh antidrogë është duke u zhvilluar në këto momente në Lezhë. Me urdhër të Prokurorisë Speciale janë lëshuar të paktën 20...

Parandalohet ngjarja kriminale në Shkodër, 45 vjeçari kërkon ndihmë se e ndiqnin disa persona me “Golf”, Operacionalja aksion si në filma (VIDEO)

Një ngjarja e mundshme kriminale është parandaluar nga Policia e Shkodrës, pas njoftimit të marrë nga një shtetas se disa persona me një mjet...

Operacion i madh i EUROPOL, merr pjesë dhe Shqipëria: 330 të arrestuar, 11 mijë oficerë në aksion, sekuestrohen qindra kg drogë dhe armë zjarri...

Europol ka zhvilluar një operacion të madh kundër trafikut të drogës dhe trafikimin e emigrantëve të paligjshëm, ku janë përfshirë 27 vende të ndryshme...

Policia operacion në Shkodër: Arrestohen 8 persona, shpallet në kërkim një infermier, shisnin kokainë dhe ilaçe të të varurit nga droga

Tetë persona kën rënë në prangat e Policisë së Shkodrës dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pas një operacioni antidrogë. Gjithashtu, është sekuestruar...

Kjo është 23-vjeçarja që humbi jetën pas operacionit në Vlorë (EMRI-FOTO)

Brisilda Sadushi është 23-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin e Vlorës. 23-vjeçarja ka ndërruar jetë pas një operacioni që kishte bërë pasi...

TRAGJIKE NË VLORË, ndërron jetë 23-vjeçarja pas operacionit

Një 23-vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në spitalin e Vlorës. Bëhet me dje se 23-vjeçarja ka ndërruar jetë pas një operacioni që kishte...

Habit Papa Françesku: Disa më donin të vdekur, por jam ende gjallë!

Papa Françesku ka pranuar kritikët e tij gjithnjë e më të zëshëm të krahut të djathtë.  Ai thotë se "komentet e tyre të këqija" ishin...

Sfida për Tik Tok sa nuk i mori jetën, 9-vjeçari gëlltit magnetin, i nënshtrohet operacionit për 4 orë

Një djalë 9 vjeçar në Skoci pothuajse vdiq pasi gëlltiti magnet të vegjël si pjesë e një sfide të TikTok, ka zbuluar nëna e...

Operacionalja zbarkon në Shëngjin, arrestohen një 27 vjeçar dhe dy të mitur që shisnin kokainë, sekuestrohen armë, dogë dhe një makinë

Serxhio Gjonaj, 27 vjeç, ka rënë në prangat e Policisë në Shëngjin pasi bashkë me dy shtetas të mitur shisnin hashash dhe kokainë, në...

Operacion i befasishëm i RENEAS në Vlorë: Arrestohet Ferdinand Llanaj dhe 2 të tjerë; VIDEO: Kapen me dron të fshehur në shkurre, sekuestrohen makina...

Ferdinand Llanaj, person me precedent të mëparshëm kriminal, ëhstë arrestuar në flagrancë nga Policia e Vlorës dhe Forcat Speciale RENEA, pas një operacioni të...

Lajmet e fundit