Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

operacion humanitar

Operacioni humanitar në kohë pandemie, Xhaçka publikon shifrat: Ja sa familje dhe pensionistë janë ndihmuar

Në kuadër të operacionit humanitar të ndërmarrë për të ndihmuar nevojtarët gjatë pandemisë Covid-19 janë ndihmuar 171.195 familje në të gjithë vendin kurse  68,262...

Lajmet e fundit