Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

operacion antiddroge

Operacion antidrogë në një lokal në pedonalen e qytetit, arrestohet 51-vjeçari (Çfarë iu gjet në banesë)

Në përmbushje të prioritetit për parandalimin dhe ndëshkimin e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, Policia e Kavajës ka zhvilluar operacionin e koduar “Pedonalja”....

Lajmet e fundit