Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

open data

Kompania e Safet Gjicit përfituesja më e madhe e parave të Tërmteit, me 1.2 miliardë lekë, Open Data: Pas 18 muajsh, Qeveria jep ende...

Kompania “Kevin Construksion” e kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, rezulton se është kompania që ka përfituar më shuëm para nga buxheti i shtetit, për...

Pjesëmarrja në 25 prill ishte 46.32%, nga 6 palë zgjedhje vetëm në 2009 dhe 2013 votuan mbi 50% e shqiptarëve: Që nga 2015, janë...

Open Data raporton se në bazë të analizave që ata u kanë bërë zgjedhjeve të fundit parlamentare të 25 prillit, pjesëmarrja ka qenë 46.32%....

Deputeti socialist ka koleksion arti me vlerë 1.2 milion euro (Zbardhet pasuria)

Deputeti i Partisë Socialiste, Fate Velaj, sipas deklarimit për pasurisë rezulton të ketë vetëm një apartament në Vlorë, me sipërfaqe 85 metra katrorë dhe...

Pse Bashkia Tiranë blen artikuj me çmim 3 herë më shtrenjtë se Bashkitë e tjera? Ja disa raste

Kontratat Publike janë kontrata të financuara me para të taksapaguesve. Ato lidhen me qëllim realizimin e punëve, shërbimeve apo furnizimeve publike. Finalizimi i tyre...

Lajmet e fundit