Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Open-Balkan

Çfarë ndodhi sot në Himarë?! Pushuesi nga Kosova thotë se u dhunua nga truproja i Ramës pasi thirri “tradhtar”

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Himarë të Vlorës dhe për shkak të zjarreve të mëdha që kanë shkrumbuar atje shumë hektarë tokë...

Lajmet e fundit