Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

ontessa Entellina

VIDEO/ Me muzikë, flamunj dhe duartrokitje, Meta mirëpritet nga qindra qytetarë në Contessa Entellina

Presidenti Ilir Meta në kuadër të vizitës së tij zyrtare në Siçili, u ndal Contessa Entellina, një nga vendbanimet e para arbëreshe në këtë...

Lajmet e fundit