Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

ontario

Humbi testikujt nga dhuna e mbikëqyrësit, Gjykata në Kanada dëmshpërblen shqiptarin me rreth 300,000 dollarë

Gjykata e Lartë e Ontarios në Kanada ka dëmshpërblyer me një shumë marramendëse një shtetas shqiptar, i cili është poshtëruar dhe dhunuar nga mbikëqyrësi...

Dy motorë uji përplasen në mes të detit, shoferët “fluturojnë” disa metra në ajër (VIDEO)

Dy motorë uji janë përplasur fuqimisht me njëri–tjetrin, duke “kërcyer”disa metra në ajër. Aksidenti ndodhi në lumin Otava, në Ontario, kur dy shoferët e motorëve...

Furgoni hyri në pedonale, numri i të vdekurve kap SHIFRA tragjike

Pasditen e sotme u rikthye përsëri frika nga sulmet terroriste, kur një furgon hyri në një pedonale në Ontario të Kanadasë duke përplasur furishëm...

Përshkallëzohet TRAGJEDIA në Kanada: Deri më tani 4 të vdekur, arrestohet autori

Pasditen e sotme u rikthye përsëri frika nga sulmet terroriste, kur një furgon hyri në një pedonale në Ontario të Kanadasë duke përplasur furishëm...

Lajmet e fundit