Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

ONM

Ambasadori Lu në zyrën e Vlahutin, takohet me përfaqësuesit e Operacionit të Monitorimit

Ambasadori amerikan, Donald Lu është takuar sot në zyrën e ambasadores së BE, Romana Vlahutin, me përfaqësuesit ndërkombëtar të Operacionit të Monitorimit për procesin...

Vetting-u, Operacioni i Monitorimit mbërrin këtë javë në Tiranë

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM), që do të mbikqyrë procesin e rivlerësimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve shqiptarë, pritet të mbërrijë këtë javë në Tiranë....

Lajmet e fundit