Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

online

Megaopercioni kundër basteve online në Itali, përmendet emri i Igli Tares

Një rrjet mafioz që kontrollonte bastet online në Itali, u godit ditën e djeshme nga autoritetet anti-mafia dhe Guardia di Finanzza. 68 persona janë...

Deklarimet online, Drejtoria e Tatimeve jep njoftimin e rëndësishëm

Drejtoria e Tatimeve jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë tatimpaguesit. Me qëllim përmirësimin e komunikimit Drejtoria e Përgjithshme e...

Tatimet japin njoftimin e rëndësishëm: Ja 13 detyrimet që mund t’i paguani online (AFATI)

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve bën me dije se brenda muajit mars, sipërmarrësit, por edhe individët do të mund të realizojnë online pagesat e...

Marrin fund të gjitha sorollatjet e shqiptarëve me ligjin, “avokati im”, me juristin online ju vjen në ndihmë për çdo problem, ja si funksionon...

Ju ka ndodhur të keni nevojë për një kontratë dhe jeni sorollatur pafund dhe si përfundim asgjë nuk keni zgjidhur? “Avokati im” mendon pikërisht...

Gruaja “shtatzënë” nxjerr në shitje online foshnjen, arsyeja do t’ju shokojë

Një grua në Itali është vënë nën hetim në gjendje të lirë pas një publikimi që ka bërë në Facebook se dontë të shiste...

Shërbimi Veterinar futet në sistemin e Inspektimit Online

Kryeinspektori i Inspektoriatit Qëndror, Shkëlqim Hajdari, shpërndau sot Kartat e Inspektimit për Shërbimin Veterinar, inspektorët e të cilit kanë një rol kyç në sigurinë...

70% e blerjeve online janë rreth 100 euro, ja “kalvari” që do kaloni tani për zhdoganimin

Ka shkaktuar një zemërim të madh te konsumatorët një vendim i fundit i qeverisë që të ulë kufirin e blerjeve online në 22 euro,...

Mbyllet gazeta britanike The Independent, e disponueshme vetëm ‘online’

“The Independent” është e para gazetë kombëtare në Britaninë e Madhe që do të mbyllet për t’iu dedikuar tërësisht versionin ‘online’ të saj. ...

Lajmet e fundit