Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

online

Të dhënat nga sistemet e Policisë, Rama: Nuk i mbajmë online sekretet, kartat ID janë me numra pa vlerë

Kryeministri Edi Rama është shprehur mbrëmjen e kësaj të enjteje se, në të dhënat e rrjedhura nga sulmi i hakerave iranianë në sistemet e...

Bastet drejt hapjes, kryeministri Rama: Tre kompani evropiane do marrin licensa, s’do ketë sallone fizike por vetëm online

Kryeministri Edi Rama ka pritur në një dëgjesë publike kreun e KOKSH, atë të FSHF-së, federatave të tjera sportive për problematikën e basteve në...

Rikthim në sportele pas sulmit kibernetik, Ministria e Brendshme jep njoftimin: Të gjitha shërbimet që janë ofruar online do jepen fizikisht

Ministria e Brendshme njofton se pas sulmit kibernetik në portalet qeveritare gjitha shërbimet që janë ofruar online deri më sot, përkohësisht do të ofrohen...

Ministrja Kushi tregon AFATET: Klasat e para e të dhjeta do regjistrohen online në e-Albania

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka bërë me dije se në të gjitha shkollat e vendit regjistrimi në klasën e parë dhe të dhjetë...

Edhe biletat e urbanin online! Rama: S’do ketë më letra, e gjitha do të bëhet online

Kryeministri Edi Rama ka folur në një konferencë në lidhje me shërbimet online, ku tha se do të bëhet online edhe blerja e biletave...

Nga sot të gjitha shërbimet kalojnë online, mbyllen sportelet

Duke filluar nga dita e sotme, 1 Maj, të gjitha shërbimet do të kryhen online. Sipas vendimit të marrë nga qeveria, duke nisur nga...

Nga 1 maji shërbime pa sportele, Artan Lame sqaron: Çdo certifikatë do të ketë një barkod të veçantë…(E plotë)

Kreu i Kadastrës shqiptare, Artan Lame ka folur në lidhje procesin se si do të jetë gjithçka online nga data 1 maj. Lame tha se...

EMRAT: Këta janë 15 administratorët e arrestuar, fusnin mallra kontrabandë në Shqipëri dhe i shisnin online

Janë zbardhur emrat e 15 administratorëve të bizneseve që fusnin mallra kontrabandë në Shqipëri dhe i shisnin online. 15 të arrestuarit, ku mes tyre 9...

Fusnin mallra kontrabandë në Shqipëri dhe i shisnin online, Policia bastisi postat private dhe kontrolloi porositë (LISTA ME 22 BIZNESE)

Një operacion i madh i drejtuar nga Prokuroria e Tiranës është zhvilluar paraditen e kësaj të hënenë kryeqytet. Mësohet se organi i akuzës ka...

New York Times me kritika për debatin online: Si po shpërndahet dashuria për agresorin në rrjetet sociale

Një ditë përpara se Rusia të hynte në Ukrainë, ish-presidenti Donald Trump e konsideroi strategjinë e presidentit Vladimir Putin të Rusisë “goxha të zgjuar”,...


Lajmet e fundit