Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

oltion veseli

Tërhiqet nga dëshmia personi që zbuloi supergrabitjen e Rinasit: Hetuesit më bënë presion fizik dhe psikologjik për të bashkëpunuar

Alkond Bengasi, i konsideruar nga Prokuroria si personi i penduar dhe që do të mund të bashkëpunonte me drejtësinë, duket se ëhstë tërhequr nga...

Gjykata e la në burg, njëri prej ‘grabitësve’ të Rinasit ankimon vendimin

38-vjeçari Oltion Veseli, i akuzuar si një ndër grabitësit e Rinasit, ka ankimuar masën "arrest me burg". Veseli mohon të jetë...

I stërvitur nga TALEBANËT në Jemen, një nga të arrestuarit është “KOMANDO” i grabitjes në Rinas (Foto)

Një nga katër të arrestuarit për grabitjen në aeroportin e Rinasit ka qenë fizikisht në pistë i maskuar si komando. Bëhet...

Lajmet e fundit