Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

olti curri

PLASI! Olti Curri “shpërthen” ndaj Olsa Muhametit: Nuk është punë të rrish poshtë tavolinave të drejtorëve të televizioneve

Olti Curri ka reaguar pas deklaratës së autores Olsa Muhameti e cila mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u shpreh për gazetarin...

Donaldi dhe Bora udhëtojnë drejt Zvicrës, mesazhi që i “nxjerr zbuluar”

Disa ditë më parë nëpër media bëri xhiro lajmi se “Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin takuar”. Kjo pasi në rrjet qarkulluan disa foto...

Arrestimi i Elsa Lilës, ironia e Olti Currit: Ju dhje*sha gangsterët e Hip-Hopit që i këndojnë kokainës, se vetëm sheqerin sipër petullave kanë parë...

Arrestimi i Elsa Lilës në Itali ishte një nga lajmet më të bujshme të ditës së sotme, pasi këngëtarja akuzohet si bahskëpunëtore e një...

“Pse janë veshur si për dasmë në Dragostunjë të Librazhdit”, Bujar Vreto “shpërthen” ndaj Olti Currit: Njeri apatik, s’mund të tallet me…

Nata finale e “Big Brother Vip” mbrëmjen e djeshme, mori të gjithë vëmendjen e publikut dhe jo vetëm. Disa personzhe publike nuk hezituan që...

Rama ironizon me videon e Metës duke bërtitur dhe të Kryemadhit duke vallëzuar: Kërcejnë nga belaja

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në Instagram, ku shihet me zë dhe figurë presidenti Ilir Meta duke bërtitur gjatë konferencës së sotme...

Olti Curri SHPËRTHEN ndaj Ramës: Si nuk të erdhi turp që bëre Tinka Kurtin imazh të paaftësisë tënde (E PLOTË)

Opinionisti i njohur Olti Curri ka reaguar ashpër pasi aktorja e njohur Tinka Kurti, mori vaksinën anti-Covid. Aktorja ishte në listën...

Populli i internetit shpërthen: Pa Olti Currin dhe Nevinën s’ka ‘Përputhen’ (KOMENTET)

Ditën e djeshme, në Top Channel filloi sezoni i ri i “Përputhen”. Tashmë ai është me një format të ri të përditshëm në moderimin...

Mbyllja e jetës së natës, Olti Curri shpërthen në revoltë: Tallje bythe e tepërt! I shërben disave, falimenton të tjerët

Pas vendimit të fundit të qeverisë për mbylljen e lokaleve të natës dhe muzikës deri në orën 20:00, ka patur menjëherë një valë të...

Tërhiqet Olti Curri nga ‘Përputhen’, publiku reagon: Pa ty s’ka kuptim ai emision, nuk do e shohim më (FOTO)

Ditën e sotme gjatë emisionit "Përputhen", blogeri dhe opinionisti i njohur Olti Curri ka njoftuar se kjo do të ishte puntatat e tij e...

Debati për punësimin e gazetareve, Olti Curri boton mesazhet me Mira Kazhanin: Nuk ka ndyer duart me zarfa…

Rrjeti vlon prej ditësh për punësimin e Bieta Sulos dhe Mira Kazhanit në UKT. Kazhani madje dha edhe dorëheqjen pas komenteve...

Lajmet e fundit