Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

Olta Gixhari

Olta Gixhari përfundon në polici, dëshmon për sherrin

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është paraqitur sot pranë një rajoni të Policie në Tiranë, për të raportuar mbi ngjarjen dhe konfliktin e gazetarit...

E keni parë kërcimin joshës e provokues të Olta Gixharit? Është momenti (VIDEO)

Nëse ende nuk e keni parë kërcimin joshës e provokues të aktores Olta Gixhari në finalen e “Në një javë” me Arbana Osmanin, atëhere...

Pas sherrit në teatër, dy VIP-a hyjnë në sallë për të ndjekur “Tri Motrat” dhe ja si e komentojnë ato punën e drejtorit Çuli

Pas sherrit në teater, dy VIP-a shqiptarë hyjnë në sallën e Teatrit Kombëtar për të ndjekur “Tri Motrat”, duke komentuar punën e drejtorit Hervin...

Lajmet e fundit