Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Olta Gixhari

Si rrallë herë Jonida Vokshi pozon me bikini, ja çfarë i shkruan Olta Gixhari për të pasmet (FOTO)

Jonida Vokshi është një ndër persoanzhet më të pëlqyera për publikun shqiptar. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga përditshmëria  dhe...

“A ba baa, t’u u puth si adoleshentë”, Olta Gixhari për herë të parë publikon momentet intime krah partnerit (Video)

Olta Gixhari është një ndër vajzat më të njohura të ekranit shqiptar dhe njëkohësisht më “moskokëçarëset”. Mirëpo, kur vjen puna te jeta e saj...

Olta Gixhari publikon FOTO me partnerin e saj, tregon se ku janë takuar për herë të parë

Aktorja e njohur Olta Gixhari për herë të parë ka publikuar disa foto me partnerin e saj. Ajo u zhvendos në...

Olta Gixhari provokon me foton më të ÇMENDUR; me lepurush në dorë, por sërish harron mbathjet…

Aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila tashmë prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj dhe djalin e vogël Amar, duket se...

Olta Gixhari poston foton EPIKE duke i dhënë gji djalit, shikoni çfarë bën ‘mistreci’ vogël

Aktorja e njohur Olta Gixhari po përjeton ndjesinë e bukur e të qenit nënë për herë të parë. Ajo u bë...

Olta Gixhari na e zbukuroi mbrëmjen me foton e ëmbël të djalit të saj

Olta Gixhari ndihet në qiellin e shtatë pas ardhjes në jetë të vogëlushit të saj. Edhe pse nuk na e ka...

Amari i ‘dhuroi’ Oltës unazën më të bukur dhe ajo tha ‘Po’ përgjithmonë

Olta Gixhari tashmë është bërë nënë dhe nuk "e mban vendi" nga gëzimi, të cilin e shfaq thuajse çdo ditë përmes postimeve në rrjete...

Dje u bë nënë, Olta Gixhari publikon foton e parë me të birin, zbulon emrin dhe kuptimin e mistershëm

Olta Gixhari dje dha lajmin e madh, që u bë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj spanjoll të cilin ende nuk...

Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Pritjes së ëmbël që prej muajsh “i kishte ndalur” frymën Olta Gixharit, i ka ardhur fundi. Sot aktorja e njohur ka...

Motra gazetare e Olta Gixharit tregon si gaboi në rezervim: Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…

Gazetarja Gerta Gixhari, motra e Olta Gixharit ka ndarë te ‘Rudina’ në Klan Tv eksperiencën e sikletshme gjatë pushimeve në Francë. ...

Lajmet e fundit