Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

olsian cela

Kryeprokurori Çela: Ka nevojë urgjente për më shumë prokurorë dhe gjyqtarë , numri i dosjeve “stok” është i lartë

Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela ditën e sotme në Kuvend ka raportuar gjendjen e kriminalitetin në Shqipëri përgjatë vitit 2020. Ai tha se vendi...

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim mesazh të prerë pas takimit me kryeprokurorin Çela: Shkelësit të marrin atë që u takon, krimet zgjedhore…

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim dhe kryeprokurori Olsian Çela janë takuar sot në qytetine Pogradecit, për të diskutuar mbi rëndësinë që kanë koordinatorët e...

Çela raporton në Komisionin e Ligjeve: Kriminaliteti më i lartë në Gjirokastër, u rrit me 15% (E PLOTË)

Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela ditën e sotma ka raportuar në Komisionin e Ligjeve ecurinë gtjatë vitit 2020. Ai tha se gjatë vitit 2020 kriminaliteti...

Kryeprokurori Olsian Çela kërkesë ILD-së: Të hetohen dy prokuroret e Dibrës, Belina Zeneli dhe Xhoana Mehmetaj (ARSYET)

Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela i kërkon Inspektorit të Lartë të Drejtësisë që të nis hetimet për dy vartëse të tij, prokuroren Belina Zeneli...

Pastrimi i parave, kryeprokurori Çela: Lufta e vështirë! Ka mungesë komunikimi mes organeve ligjzbatuese, krimi zgjedhor mbetet çështja e ditës

Kryeprokurori Olsian Çela thotë se lufta e prokurorisë ndaj pastrimit të parave mbetet e vështirë, kjo edhe për shkak të mungesës së komunikimit sipas...

Drejtori i Burgjeve letër Kryeprokurorit: Në qeli futen sende të ndaluara, të dënuarit e rrezikshëm i shpëtojnë dënimit; Çela urdhër vartësve

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili i ka dërguar një letër Kryeprokurorit Olsian Çela dhe e vë në dijeni se të dënuar që...

I vdiq gruaja në maternitet, burri i del para Olsian Çelës: Më ndihmoni, prokurori nuk më pret në zyrë

Prokurori Olsian Çela ka bërë një deklaratë për mediat në lidhje me rastet e bujshme që po hetohen. Çela tha se ka kërkuar transparencë...

Krimet zgjedhore/ Olsian Çela ULTIMATUM prokurorive të vendit: Hetoni çdo ngjarje me shpejtësi dhe transparencë

Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka folur sot për mediat nga qytetai i Durrësit, në një nga qarqet ku ka pasur problematike dhe denoncime...

Olsian Çela flet shkurt dhe prerë: Duhet të reflektojmë dhe të jemi kritik me sistemin e drejtësisë! Kemi rrugë të gjatë për të bërë

Kryeprokurori Olsian Çela ka mbajtur fjalën e tij gjatë eventit të organizuar sot në përkujtim të 10 majit, Ditës së Drejtësisë, ku 108 vite...

Zbardhet raporti i Prokurorisë së Përgjithshme për 2020: Zbulohet sa persona janë arrestuar, 3500 nën përgjim sepse…

Prokuroria e Përgjithshme ka zbardhur raportin e vitit 2020, raport në të cilin thuhet se në pranga janë vënë 709 persona, gati 2 persona...

Lajmet e fundit