Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

olsi rama

Rrëfimi: “Pengmarrja e Tritan Shehut dhe si rraha vëllain e Edi Ramës”

Ish-badigardi i Sali Berishës, Izet Haxhia rrëfen momentet më dramatike të vitit 1997. Marrjen peng të kryetarit të PD-së në Lushnje,...

“Denoncohen veprimet mafioze në futboll të Gaz Demit dhe Olsi Ramës, po përdoret pushteti”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari të mbërritur te ai për veprimet mafioze, siç ai i quan, të presidentit të Partizanit,...

Koncesioni i Portit të Karpenit, Berisha: Rama u thotë fshatarëve se tokat janë të familjarëve të mi

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se pas dhënies me koncesion të Portit të Karpenit, ku është parashikuar një investim gjigand prej rreth 5 miliard euro,...

Berisha: Ja sarajet e Olsit dhe Edi Ramës buzë detit (Foto)

Berisha në Facebook: “Edvin Kristaq Rama përveç sarajeve të Surrelit dhe Qeparoit nis ndërtimin e sarajeve të Gjilekës! Të dashur miq, Edvin Kristaq...

Berisha: Dalin të palarat e stadiumit me kullë të Olsi dhe Edi Ramës, ja afera e pistë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar ditën e sotme një shkrim në profilin e tij zyrtar nga portali “Exit”, që akuzon kryeministrin Edi Rama si...

“Rama ul vlerën e INSIG-ut, Olsi Rama dhe Gaz Demi fituesit”, e thotë Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha hedh akuza të forta  për shefin e qeverisë Edi Rama. Sipas asaj që shkruan Berisha në Facebook, “INSIG-ut i ulet...

Berisha flet në Kuvend për koncesionin e vëllait të kryeministrit Rama, Newsbomb.al publikoi lajmin

Newsbomb.al publikoi ditë më parë skemën e dyshuar të kompanive, pas të cilave qëndron vëllai i kryeministrit Edi Rama, lidhur me koncesionin e planifikuar...

“Edi Rama dhe i vëllai padisin 10 kushurinjtë trashigimtarë të një apartamenti”, Berisha tregon konfliktin

“Populli thotë pasuria të shkyen sytë”, kështu e nis komentin e tij ish kryeministri Sali Berisha nga rrjeti social ndërsa shkruan se Edi Rama...

Lajmet e fundit