Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

olsi rama

Erion Braçe: Ka ardhur koha që Olsi Rama të flasë!

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe akuzon kreun e FSHF-së Armando Duka, se është bërë pengesë për ekipin e Partizanit. Braçe...

“500 mln EURO dëm buxhetit interesat e familjes Rama”

Rishikimi i ligjit antimafia nga Partia Demokratike do të sigurojë sekuestrimin e çdo qindarkë dhe pasurie të vënë nëpërmjet krimit të organizuar dhe...

Vëllai DREJTOR i Edi Ramës shfaqet me Veliajn, ja ç’bëjnë ditën për diell

Vëllai i Edi Ramës, Olsi Rama, njëherazi drejtor i klubit të Partizanit është shfaqur sot krah kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Rama...

Olsi Rama flet për kokainën në Durrës, ja si i përgjigjet akuzave të opozitës

Akuzat e opozitës për kapjen e sasisë rekord prej 613 kilogram kokainë në Durrës, nuk kanë lënë jashtë as vëllain e kryeministrit Edi Rama,...

Vëllai drejtor i kryeministrit, Olsi RAMA largon nga konferenca Dalipin, s’përmbahet: Nuk ka garë sportive nga FSHF-ja!

Olsi Rama ka dalë në konferencë për shtyp dy ditë para ndeshjes me Kukësin. Drejtori i përgjithshëm i Partizanit ka bërë një...

Denoncimi i Berishës: Rama i dërgoi biznesmenin gazetares për ta kërcënuar, se denoncoi Olsi Ramën

Ish kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar sjelljen e kryeministrit Edi Rama me mediat duke thënë se po vepron si në Korenë e Veriut. ...

Gjobitet rëndë gazetarja e njohur, përmendi emrin e Olsi Ramës për lidhje me trafikun e drogës (ZBARDHET VENDIMI I PLOTË)

Gazetarja e njohur Anduena Llabani (Jaupi) është gjobitur me ½ e rrogës mujore nga Radio Televizioni Publik Shqiptar. Vendimi është marrë...

Çfarë i tha Merkel-Ramës për të vëllanë, gazetarja zbardh bisedën tronditëse (VIDEO)

Një prej gazetarëve më me informacion pranë dosjeve të bujshme pranë Prokurorisë, ka bërë publik një fakt të rëndësishëm lidhur me bisedën e Merkel dhe kryeministrit Rama në takimin e...

Lajmet e fundit