Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

olsi rama

Olsi bashkëpunëtor me kreun e Xibrakës, Berisha: Rama për të shpëtuar veten shet edhe vëllain e tij

Ish kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas deklaratës së Ramës ku distancohet nga kryebashkiaku i Shkodrës, Valdrin Pjetri, i cili akuzohet për veprimtari të...

Basha në Fushë Krujë: Çdo vendim kundër biznesit të vogël mbush xhepat e Olsi Ramës dhe familjes së tij

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi në Fushë Krujë se vendimet e qeverisë dhe të Parlamentit në këto 6 vjet janë kundër biznesit...

Berisha nxjerr foton: Grabitja e Rinasit vjedhje shtetërore

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur se për grabitjen e Rinasit duhet të vihet në pranga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. “Ndodhi...

Derbi Partizani-Tirana, reagon Olsi Rama: E merituam fitoren, nuk merrem me episode

PRONONCIMI I PLOTË: O.Rama: Kjo përmbysje tregoi që përbëjnë një grup të mrekullueshëm, që kanë karakter dhe japin gjithçka në fushën e lojës. Madje...

Berisha: ‘Rilindja’ organizata kriminale më e madhe në Europë, për vëllain e kryeministrit ka të dhëna se…

Ish kryeministri Sali Berisha thotë se “Rilindja” qeveria e kryeministrit Edi Rama, është një nga organizatat kriminale më të mëdha në botë, dhe më...

Deputeti demokrat: Sandër Lleshi kukull e Ramës, ndoshta Olsi do …

"QEVERIA VAJMEDET Edi Rama këmbëngul që Ministrinë e Brendshme tja lërë në dorë KUKULLËS Sandër Lleshi. Edhe pse Presidenti nuk e dekretoj për Ministër,...

Përmendi Olsi Ramën dhe Vangjush Dakon, Rudina Xhunga PËRPLASET me kryeministrin: Si s’ju vjen TURP! Gazetarja: Është OFENDUESE për durrsakët (E PLOTË)

Përmendi emrin e Vangjush Dakos dhe Olsi Ramës, duke thënë se i ka rezultuar nga “Facebook”-u që ndodhen pas kompanisë së basteve online “Bastarena”....

Gazetarja ia thotë hapur: Te “Bastarena” më del OLSI Rama dhe VANGJUSH Dako. Si përgjigjet kryeministri

Kryeministri Edi Rama është konfrontuar “live” në emision nga gazetarja Rudina Xhunga, lidhur me lajmet që qarkullojnë në media, se mbyllja e kazinove dhe...

Basha reagon për lirimin e Ermal Hoxhës: Doli për sjellje të mirë sepse nuk nxori emrin e…

Kreu i PD, Lulzim Basha reagon pas lirimit të Ermal Hoxhës nga burgu, nipi i diktatorit Enver Hoxha.   Në një...

Lajmet e fundit