Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

olsi rama

Ish-zyrtari pjesë e grupit që mashtruan me Call Center-at, Rama flet dhe për vëllain e tij: Valle shpatash politike, qeveria nuk mbron askënd

Kryeministri Edi Rama për herë të parë i pyetur nga gazetarët ka folur për skandalin e call centre, ku shpesh është përmendur edhe emëri...

Edi Rama i përzuri si terroristë, Olsi Rama i fton iranianët për miqësore me Partizanin

Partizani ndodhet në Antalia ku po zhvillon një minifazë përgatitore para rinisjes të pjesës tjetër të sezonit. Gjatë kësaj periudhe të kuqtë kanë planifikuar...

Akuza e radhës e Gazment Bardhit: Pronari i vilës në Lalz rri nga mëngjesi në darkë me Olsi Ramën, Tritan Shehu t’i përgjigjet akuzave...

Deputeti demokrat Gazment Bardhi nuk e ka treguar sërish se cili është pronari i vilës 760 mijë euro në Gjirin e Lalzit, por sot...

Disiplina “masakron” Partizanin, i largon tifozët deri në fund të kampionatit, dënohen Olsi RAMA dhe Skënder GEGA (VENDIMET)

Janë publikuar vendimet e Komisionit të Disiplinës për javën që lamë pas. Klubi i Partizanit është dënuar me gjobë 100 mijë lekë dhe zhvillimin...

“Bojkot, le të djegim sezonin!”, Olsi Rama i përgjigjet Koço Kokëdhimës: Fjalimet si fletë-rrufetë e Enverit

Drejtori I Partizanit, Olsi Rama është I ftuar në Neës 24 ku po diskutohet për Ligën dhe bojkotin e futbollit. I vëllai I kryeminsitrit...

Olsi Rama flet për akuzat ndaj tij, tregon pse ka zgjedhur të mos përgjigjet: Nuk dua të bëhem pis në llumin që të tjerët...

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, ka folur në një intervistë në studion e “Ilva Noë” për akuzat që janë ngritur...

I vëllai drejtor te Partizani, Rama akuzë të RËNDË për klubet e futbollit: Deklarojnë paga të RREME si fasonë, mos presin asnjë ndihmë

Kryeministri Edi Rama sot ka bërë një akuzë të rëndë për klubet e futbollit duke thënë se nuk do marrin asnjë ndihmë nga qeveria...

‘Presidenti i Xibrakës’, Sali BERISHA akuzon sërish Olsi RAMËN për trafik droge (IRONIA E ISH-KRYEMINISTRIT)

Ish-kryeministri Berisha sulmoi sërish drejtorin e Partizanit dhe vëllain e kryeministrit Olsi Ramën në lidhje me çështjen e Xibrakës, ku u ndaluan 11 persona...

Ra nga kati i gjashtë, drejtori i Partizanit jep lajmin e mirë: TEQJA po rikuperohet në kohë, faleminderit për gjestet fisnike (MESAZHI)

Portieri i Partizanit Aldo Teqja po rikuperohet shumë shpejt. Lajmin e jep drejtori i klubit të Partizanit Olsi Rama, i...


Lajmet e fundit