Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

olsi bylyku

‘Young Zerka dërgohet në gjyq’, Olsi Bylyku nxjerr zbuluar këngëtarin: Kujt ia kopjoi këngën (VIDEO)

Vetëm pak javë më parë këngëtari i njohur Young Zerka publikoi këngën 'Yalla', e cila u pëlqye shumë nga publiku. Ashtu...

Olsi Bylyku e pranon hapur: Paguhem më pak se Besi dhe Erioni

Olsi Bylyku është kthyer në një nga personazhet më të njohur të ekranit. Prej muajsh bashkë me Bes Kallakun dhe Erion Isain ata shoqërojnë...

Olsi Bylyku e pranon hapur: Paguhem më pak sesa Besi dhe Erioni

Aktori i humorit Olsi Bylyku ka qenë i ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Thumb’.   Ai ka folur rubrikën ‘Be Coffe’,...

Nuk është këngëtar por paguhet shume mirë, Olsi Bylyku zbulon sa para merr Bes Kallaku për një koncert

Bes Kallaku është një aktor i suksesshëm i humorit dhe një ndër personazhet më të pëlqyera nga publiku. Besi gjithashtu është...

U kap mat me të dashurën, Olsi Bylyku flet për herë të parë për lidhjen

Aktori Olsi Bylyku ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, pasi u kap mat me një vajzë brune në kinema. ...

Olsi Bylyku kapet mat me të dashurën, zbulohet brunia që ka në krah aktori (FOTO)

Olsi Bylyku është një aktor që preferohet shumë, sidomos nga të rinjtë.   Ka pak kohë që bashkë me dy aktorët e...

Lajmet e fundit