Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

olsi bylyku

“Shpresoj që këto halle ne shqiptarëve të na mbarojnë”, Olsi Bylyku bën këngë për treshen “Bora-Donald-Beatrix”: Gati shpirti sa s’na plasi

Tashmë personazhet e “Big Brother Vip”janë pjesë e çdo bisede të shqiptarëve.  Trekëndëshi Bora-Donald-Betrix, ka qënë një ndër temat më të diskutuara dhe ka...

Xhensila Pere i dërgon mesazhin +18 Olsi Bylykut, aktori i nxjerr të palarat: Se dinë tjerët që pi hashash…

Xhensila Pere së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin 'Glamour Zone', ku moderatorja i ka bërë edhe disa lojra. Si pjesë e lojës, Xhensila...

Gazetari nuk kontrollon dot veten, shkon e puth Olsi Bylykun në mes të emisionit

Olsi Bylyku ka qenë i ftuari i rradhës në emisionin “Ora Verore” ku ka rrëfyer disa nga projektet e tij të rradhës. Olsi zbuloi...

Olsi Bylyku zgjodhi fjalët më të ëmbla për t’i uruar ditëlindjen partneres së tij

Sot partnerja e aktorit të humorit Olsi Bylyku ka festuar 23-vjetorin e lindjes. Mbrëmjen e djeshme, Egli ka organizuar një festë...

S’do mbani dot të qeshurën, Olsi Bylyku bën lëvizje sensuale me rrobat e banjos të së dashurës (VIDEO)

Ai vazhdon të na bëjë për të qeshur edhe jashtë skenës së emisioneve humoristike. Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, por kësaj here "partnere në...

Ditëlindja e parë në karantinë, ja si po e feston Olsi Bylyku ditën e tij speciale

Olsi Bylyku është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Sot ai feston 22-vjetorin. Ndryshe nga çdo ditëlindje e...

Nuk ka më ‘’Duplex’’! Marina VJOLLCA do të prezantojë programin e ri në KLAN (EMRI)

Programi ‘’Duplex’’ nuk do të ekzistojë më. Drejtuesit e ‘’TV Klan’’ kanë ndërmend të krijojnë një program të ri, i cili do të ketë...

Olsi Bylyku filmohet duke hequr pantallonat në mes të rrugës, por i ndodh e papritura (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme gazmore. ...

Futet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, por zbuloni çfarë i ndodh Olsi Bylykut (VIDEO)

Pak orë më parë, producenti Ardit Gjebrea ka publikuar në Instagram një video nga pushimet në Sarandë. Në video shfaqet vajza...

Lajmet e fundit