Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

ogerta

Çfarë i bën bashkë? Ogerta Manastirliu shfaqet me këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

Partitë politike vijojnë me fushatën elektorale, pasi pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 prillit. Fushatës i janë bashkuar edhe personazhe të njohur duke...

Manastirliu raporton shifrat e fundit nga Kuvendi: 24 raste të reja me Covid-19, shkon në 518 numri i të infektuarve

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 24 raste të reja me Covid-19, ku 3 prej tyre janë staf mjekësor, duke e çuar në...

Gjest domethënës tek ‘Shefqet Ndroqi’, infermierja i dhuron pacientit me Covid-19 vezën e pashkëve

Një gjest i veçanta ka ndodhur në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku siç shihet në këtë foto një infermiere i ka dhuruar një pacienti me...

Manastirliu jep lajmin e mirë, edhe 3 punonjës të stafit mjekësor fitojnë betejën me Covid-19, shkon në 21 numri i të shëruarve

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bën me dije se 3 mjekë dhe infermierë të personelit shëndetësor janë shëruar nga covid-19. Lajmin...

Lajmet e fundit