Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ogerta manastiuliu

Dita e parë e vaksinimit +18 vjeç, Manastirliu: Qendrat do të qëndrojnë të hapura deri në orën 20:00, mbi 25 mijë aplikime në e-Albania

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se vaksinimi masiv +18 vjeç po ecën me ritme të mira dhe është shtrirë në disa qytete të...

Lajmet e fundit