Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Ogerta Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë shqiptarët

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një konferencë për shtyp ka deklaruar se tashmë të gjithë dokumentet e nevojshme për qytetarët do të shkarkohen...

Ben Blushi: Lindita Nikolla shiste diploma me bodigardin e saj, Manastirliu një ministre ordinere

Ben Blushi sulmoi Edi Ramën duke e quajtur të paaftë si kryeministër në zgjedhjet që ka bërë. Duke deklaruar se PD dhe...

Shkarkohen 4 ministrat, emërohen 4 të rinj

Presidenti Bujar Nishani ka vënë vulat për shkarkimet e ish-ministrave, Saimir Tahiri, Ilir Beqja, Blendi Klosi, Bledar Çuçi si dhe ka dekretuar emërtimet në...

Ministrat e rinj, Xhafaj, Xhaçka, Shalsi dhe Manastirliu do verifikohen nga SHISH

Emrat e ministrave të rinj të qeverisë Rama kanë mbërritur në Presidencë dhe janë në pritje të dekretit të Bujar Nishanit. ...

Beqaj mban fjalimin e largimit si ministër, i thotë disa fjalë Ramës në sy dhe flet për kurthe e trysni

Ilir Beqaj ka mbajtur fjalimin e fundit si ministër i Shëndetësisë në ambientet e QSUT, ku ishte i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama. ...

Lajmet e fundit