Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

ofl

Ndërtuan pasurinë nga vjedhjet? OFL u kërkon deklarimin e të ardhurave 2 hajdutëve në Tiranë

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar vetë deklarimin e  pasurisë dy të dënuarve për vjedhje në Tiranë. Bylbyl Thika është...

Të dënuar për drogë në Itali dhe Francë, OFL u kërkon deklarimin e pasurisë 3 personave në Dibër

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 3 të dënuarve në Dibër. Eriol (Moll) Çela, Tedi...

9 muaj që nga hapja e OFL-së/ Ja sa kërkesa ka pranuar SPAK, dosjet pritet t’i kalojnë BKH-së

Operacioni Forca e Ligjit po hyn në muajin e nëntë të krijimit të tij dhe në Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion janë regjistruar vetëm 192...

Drogë dhe vjedhje bankash! OFL ‘zbarkon’ në Vlorë, u kërkon deklarimin e pasurisë 3 të dënuarve

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar vetëdeklarimin e pasurisë tre të dënuarve në Vlorë. Ata duhet të deklarojnë brenda 48...

Ia sekuestroi OFL, pas BMW së blinduar gjykata i kthen Lulzim Berishës edhe 1.2 milion litra naftë

Operacioni Forca e Ligjit nuk i ka sekuestruar pasuritë e Lulzim Berishës. Më herët OFL njoftoi se kishte sekuestruar 1.2 milion...

Vrau efektivin e RENEA-s në Lazarat, OFL i kërkon burimin e pasurisë dy të dënuarve në Gjirokastër (EMRAT)

Operacioni Forca e Ligjit ka kërkuar vetëdeklarimin e pasurisë dy të dënuarve në Përmet dhe Gjirokastër. Ata janë, Përparim Muhameti dhe Barjam Boci. ...

Prostitucion, vjedhje e drogë! OFL u kërkon vetëdeklarimin e pasurisë 4 të dënuarve në Tiranë (EMRAT)

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 4 të dënuarve në Tiranë. Këta persona janë dënuar për vepra të...

Nga vjedhja dhe vrasja tek trafiku i drogës, OFL në Tiranë e Elbasan, i kërkon llogari pasurie 5 të ‘rrezikshmëve’ (EMRAT)

Vijon Operacioni Forca e Ligjit. Kësaj here i janë dërguar kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Gentian Ajazi, Artan Brahja,...

Prej 23 vitesh në arrati, OFL i kërkon vetëdeklarimin e pasurisë vrasësit të 5 gardistëve

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të policisë të arratisurit Llazar Bicjes. Ky i fundit është një...

OFL zbarkon në Gjirokastër, u kërkon deklarimin e pasurisë KATËR të dënuarve për trafikim droge (EMRAT)

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar në Gjirokastër për t'u kërkuar vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 të dënuarve për trafikim të lëndëve narkotike....

Lajmet e fundit