Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

ofl

“Këtu jeni 3”, gazetari publikon videon dhe i drejtohet Metes: S’ka akuzuar njeri Ramazanin, por ty që vishesh me kapuç dhe pret ferrave njerëz...

Gazetari i njohur Mero Baze ka reguar sërish pas deklaratës së presidentit Ilir Meta, i cili në lidhje me lajmin se takohej me subjekte...

Me kapuç, e akuzuan se takon subjekte të OFL, Presidenca nxjerr videon: Meta ishte në lokalin e kreut të PS në Gjirin e Lalëzit,...

Zëdhënësi i Presidenit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet presidenti Meta me kapuç ulur në një lokal...

Gazetarja zë ngushtë Ilir Metën: Më kë ishit në Gjirin e Lalzit? A ishin subjekte të OFL-së?

Presidenti Ilir Meta është pyetur në konferencën e sotme për foton e tij në Gjirin e Lalzit, ku mediat pretendonin se ai është takuar...

Dosja e 137 kg kokainë që DEA e zëvendësoi me oriz, Gentian Malindi në kërkim, humb betejën në Gjykatë Kushtetuese

Gentian Malindi, i akuzuar si porositësi i 137 kg kokainë që vinin nga porti i Greqisë drejt atij të Durrësit, ka humbur betejën ligjore...

Masa 6 mujore për hetime përfundoi sot, Prokuroria cakton masë të re sigurie për Artan Shkëmbin, numri 2 i OFL-së dekonspiroi gjermanët

Prokuroria e Tiranës cakton masë të re sigurie për Artan Shkëmbin, ish-numri 2 i OFL-së i cili u pezullua nga detyra 6 muaj më...

OFL përfundon në Gjykatën Kushtetuese, kërkoi deklarimin e pasurisë për 500 të dënuar

Operacioni Forca e Ligjit pritet që të përfundojë në Gjykatën Kushtetuese, pasi dërgoi formularin për vetë deklarimin e pasurisë mbi 500 personave me rekorde...

OFL zbarkon në Shkodër, u kërkohet deklarimi i pasurisë dy të dënuarve për trafikim droge

Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar deklarimin e burimeve të pasurisë dy të dënuarve për prodhimin dhe shitjen e lëndëve narkotike. ...

Të dënuar për drogë, vjedhje dhe vrasje, OFL u dërgon formularin 7 të dënuarve (EMRAT)

Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar vetë deklarimin e pasurisë 7 të dënuarve për drogë, vjedhje dhe vrasje. Sipas njoftimit...

OFL i dërgoi formularin 70-vjeçarit që vrau gruan dhe vajzën e tij, humbi toruan pasi gjeti bashkëshorten në krevat me komshiun

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar vetë deklarimin e burimeve të pasurisë, 70-vjeçarit nga Tepelena Selam Qëndro. Me 4 prill...

OFL u dërgon formularin 3 vrasësve në Tepelenë, do deklarojnë pasurinë edhe hajduti në Tiranë dhe pengmarrësin në Gjirokastër

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar vetë deklarimin e burimeve të pasurisë 5 të dënuarve në Tiranë, Tepelenë dhe Gjirokastër. ...

Lajmet e fundit