Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

ofl

VIDEO: “Anti-KÇK”-ja godet në SHKODËR, sekuestrohen VILA me pishinë, makina dhe toka të 6 personave të implikuar në vrasjen e Jan Prengës (DALIN EMRAT)

Struktura e re e Policisë “OFL” ka zbarkuar sot në Shkodër ku janë sekuestruar një sërë pronash, banesa, toka dhe automteje në pronësi të...

‘Rama film me OFL’/ Artan Hoxha zbulon telefonatën me inspektorin e Policisë: Kot e bënë gjithë atë berihaje shefat lart  (E PLOTË)

I gjithë operacioni Forca e Ligjit ngjan me një show të kuruar deri në detaje. Dalja ditën e sotme në konferencë...

“Një prej vilave në periferi të Tiranës ka 500 mijë euro sistem alarmi”, Blendi Fevziu: Nga se trembet ai? Nga zogjtë apo qentë?

Vetëm sistemi i alarmit në një prej vilave të shumta luksoze në periferi të Tiranës kushton plot 500 mijë euro. “Nga...

Djemtë e OFL ‘zbarkojnë’ në resortin Golden, zv.ministrja: Do shihni rezultate shumë interesante

Djemtë e OFL (Operacioni Forca e Ligjit) kanë nisur operacionin në resortin Golden në Shijak, aty ku u masakrua për vdekje Jan Prenga i...

‘Të vijnë të enjten te parlamenti’, Rama replika për OFL me komentuesit skeptikë: Merr të paktën mundimin t’i lexosh ato pesë fjalë

Kryeministri Rama ditën e sotme me anë të një video në facebook ka prezantuar Njësinë Speciale (Operacioni Forca e Ligjit) që do të dalë...

Lajmet e fundit