Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
0kmh
0 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
15 °
Mar
10 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

ofl

OFL në “sitë” pasurinë e Bektash Shtëpënjës, 240 fermerë në Kuçovë përfundojnë në gjyq

240 banorë të fshatit Kozare të Kuçovës ditën e sotme kanë përfunduar në gjyq. Ata kanë shkuar për të dëshmuar pro ose kundër Bektash Shtëpenjës,...

OFL u përdor për qëllime elektorale? Çuçi i përgjigjet akuzave të Salianjit: Pretendime të pabaza…

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi i është përgjigjur deputetit të PD, Evin Salianji, i cili në Kuvend tha se OFL është përdorur për qëllime...

OFL-ja përfundon në Gjykatën Kushtetuese, një i dënuar kërkon t’i hiqet “njolla” si subjekt i saj

Operacioni Forca e Ligjit është dërguar në Gjykatën Kushtetuese. Edhe pse misioni i ka përfunduar prej kohësh, një subjekt i këtij ligji ka kërkuar...

Dekonspiroi operacionet e OFL, Gjykata e Tiranës pezullon sërish nga detyra Artan Shkëmbin

Gjykata e Tiranës ka rikthyer masën e pezullimit nga detyra për ish-numrin 2 të OFL-së, Artan Shkëmbin. Ky i fundit akuzohet nga organi i akuzës...

Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet dhe dërgon në gjyq dosjen për Artan Shkëmbin, për çfarë akuzohet ish-numri 2 i OFL

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar në gjyq dosjen për ish-numrin 2 të OFL-së Artan Shkëmbi. Ai akuzohet nga organi i...

Pjesë e grupit të “Keçit” dhe objekt i OFL-së, kush është 52-vjeçari që u arrestua në Shijak se dhunoi një 25-vjeçar (EMRI-FOTO)

Një person ka rënë në prangat e Policisë në Shijak sot dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi gjatë një sherri në...

Prokuroria Speciale kërkon sekuestrimin e pasurive të Dritan Dajtit, vrau 4 policët e Operacionales në Durrës

Prokuroria Speciale SPAK kërkon sekuestrimin e pasurive të Dritan Dajtit, të dënuarit për vrasjen e katër policëve në Durrës. Mësohet se kërkesa për sekuestrimin...

I dënuar për shitje droge dhe armëmbajtje pa leje, KUSH është 38-vjeçari që i bënë ATENTAT në Vlorë, subjekt i OFL-së

Edison Begaj është 38-vjeçari që mbrëmjen e djeshme ka mbetur i plagosur në Kaninë të Vlorës, pas një atentati që i është bërë. 38-vjeçarit i...

U kapën duke transportuar 35 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 4 persona në Korçë, mes tyre një subjekt i njohur i OFL-së

Katër persona janë arrestuar nga policia e Korçës, njëri prej tyre subjekt i OFL-së, pasi u kapën duke transportuar 35 emigrantë të paligjshëm, ndërsa...

GJKKO ktheu kompleksin “Golden” tek i zoti, ironizon Artan Hoxha: Ndjesë djema, asgjë personale, çështje pune. OFL s’i duhet askujt…

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar “Operacionin Forca e Ligjit”, duke u shprehur se një vit më parë OFL nisi me bujë të madhe nga...

Lajmet e fundit